304 Stainless Steel Flower PVD Coated 18K Real Gold Plated 18K Gold Cute Sweet Pastoral Earrings
Item No: OL1A6I05N
| Style | Cute, Sweet, Pastoral |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Pattern | Flower |
| Material | 304 Stainless Steel |
| Occasion | Weekend, Travel, Daily, Date, Festival |
| Quantity | 1 Piece |
| Plating Color | 18K Gold |
| Classification | Earrings |
| Plating Material | 18K Real Gold Plated |
| Ear Needle Material | 304 Stainless Steel |
| Gold Plating Process | PVD Coated |
| Weight | 5g |















Reviews
There are no reviews yet.