1 Pair Simple Style Classic Style C Shape Semicircle Plating Brass Bullet Backs Ear Studs
Item No: OL19RCD7X
| Color | Platinum/1.7*0.9cm, Gold |
|---|---|
| Craft | Plating |
| Style | Simple Style, Classic Style |
| Gender | Women's |
| Pattern | C Shape, Semicircle |
| Material | Brass |
| Occasion | Casual, Bar |
| Quantity | 1 Pair |
| Ear Cap Type | Bullet Backs |
| Classification | Ear Studs |
| Inlay Material | Stone-Free |
| Plating Material | 24K Real Gold Plated |
| Ear Needle Material | 925 Sterling Silver |
| Gold Plating Process | Electroplated |
| Gold Plating Thickness | 0.05µm-0.08µm |
| Weight | 13g |




























Reviews
There are no reviews yet.