1 Pair Glam Heart Shape Copper Inlay Zircon Drop Earrings
Item No: OLOUDWD6
| Style | Glam |
|---|---|
| Design | Inlay |
| Gender | Women'S |
| Pattern | Heart Shape |
| Material | Copper |
| Occasion | Business |
| Quantity | 1 Pair |
| Classification | Drop Earrings |
| Inlay Material | Zircon |
| Weight | 18g |
$1.89





Item No: OLOUDWD6
| Style | Glam |
|---|---|
| Design | Inlay |
| Gender | Women'S |
| Pattern | Heart Shape |
| Material | Copper |
| Occasion | Business |
| Quantity | 1 Pair |
| Classification | Drop Earrings |
| Inlay Material | Zircon |
| Weight | 18g |
| Weight | 0.018 kg |
|---|---|
| Model | E0307 Gold Silver Needle, E0308 Silver Needle |
You must be logged in to post a review.
Reviews
There are no reviews yet.