Unisex Rotatable Cross Stud Earrings In 316L Stainless Steel With 18K Real Gold PVD Coating And Zircon Inlay
Item No: OL6VRVFQ
| Color | Gold, Steel Color |
|---|---|
| Craft | Rotatable |
| Style | Simple Style |
| Gender | Unisex |
| Pattern | Cross, Crown, Bee, Butterfly |
| Festival | Mardi Gras |
| Material | 316L Stainless Steel |
| Occasion | Casual, Indoor, Home, Daily, Carnival |
| Quantity | 1 Piece |
| Backs Type | Screw Back |
| Plating Color | 18K Gold |
| Classification | Stud Earrings |
| Inlay Material | Zircon |
| Plating Material | 18K Real Gold Plated |
| Ear Needle Material | 316L Stainless Steel |
| Gold Plating Process | PVD Coated |
| Gold Plating Thickness | 0.03µm-0.05µm |
| Weight | 2g |
































Reviews
There are no reviews yet.