18K Gold Plated 304 Stainless Steel Vacuum Electroplating (In Furnace) Sun Anti-Allergy Earrings For Women Holiday Party Street Style
Item No: OLC13T9W
| Color | Brown, White, Green, Blue, Gold |
|---|---|
| Craft | Hypoallergenic |
| Gender | Women |
| Pattern | Sun |
| Material | 304 Stainless Steel |
| Occasion | Holiday, Party, Street |
| Quantity | 1 Pair |
| Plating Color | 18K Gold |
| Classification | Stud Earrings |
| Plating Material | 18K Real Gold Plated |
| Ear Needle Material | 304 Stainless Steel |
| Gold Plating Process | PVD Coated |
| Gold Plating Thickness | 0.03µm-0.05µm |
| Weight | 17g |




















Reviews
There are no reviews yet.