Cao Shi New Simple Fashion Ring With Row Of Dazzling Stones Texture Design High-End Geometry Unisex Couple Rings
Item No: OLU9R5RI
| Style | Lady |
|---|---|
| Design | Round, Inlaid Zircon |
| Gender | Women's |
| Pattern | Geometric |
| Material | Copper |
| Classification | Rings |
| Weight | 6g |
$1.49








Item No: OLU9R5RI
| Style | Lady |
|---|---|
| Design | Round, Inlaid Zircon |
| Gender | Women's |
| Pattern | Geometric |
| Material | Copper |
| Classification | Rings |
| Weight | 6g |
| Weight | 0.006 kg |
|---|---|
| Color | Q508 White Gold |
| Size | 6, 7, 8, 9, 10 |
You must be logged in to post a review.
Reviews
There are no reviews yet.