Square Zircon Stud Earrings Women's Simple Mix Match Copper Hiphop Style Ear Jewelry Print Other
Item No: OL1XI9K2S
| Craft | Square |
|---|---|
| Style | Hip-Hop |
| Gender | Unisex |
| Pattern | Printing |
| Material | Copper |
| Classification | Earrings |
| Weight | 4g |
$2.82





Item No: OL1XI9K2S
| Craft | Square |
|---|---|
| Style | Hip-Hop |
| Gender | Unisex |
| Pattern | Printing |
| Material | Copper |
| Classification | Earrings |
| Weight | 4g |
| Weight | 0.004 kg |
|---|---|
| Option | Silver, Gold |
You must be logged in to post a review.
Reviews
There are no reviews yet.