Unique Classic Metal Stripe C-shaped Wide Ear Cuff Creative Gold Bead Gear Lace Vintage Earrings For Women Casual Versatile Ear Accessories 740
Item No: OL1J8O3B3
| Color | Gold |
|---|---|
| Craft | Plating, Three-dimensional, Hammered, Hypoallergenic |
| Style | Nordic Style, Exaggerated, Novelty, Classic Style, Streetwear |
| Gender | Women's |
| Pattern | Geometric, Circle, Round, Color Block, Lines |
| Material | Brass |
| Occasion | Weekend, Daily, Festival, Shopping, Bar |
| Quantity | 1 Pair |
| Plating Color | 24K Gold |
| Classification | Hoop Earrings |
| Inlay Material | Stone-Free |
| Plating Material | 24K Real Gold Plated, Platinum Plated |
| Ear Needle Material | Copper |
| Gold Plating Process | Electroplated |
| Gold Plating Thickness | 0.05µm-0.08µm |
| Weight | 11g |




























Reviews
There are no reviews yet.