New Love Heart Shaped Earrings Five Layers Full Zircon Round Square Mixed Style Copper Material Unisex Hip Hop Style Jewelry
Item No: OLLYKKT9
| Style | Hip-Hop |
|---|---|
| Gender | Unisex |
| Pattern | Heart Shape |
| Material | Copper |
| Classification | Earrings |
| Weight | 5g |
$3.86





Item No: OLLYKKT9
| Style | Hip-Hop |
|---|---|
| Gender | Unisex |
| Pattern | Heart Shape |
| Material | Copper |
| Classification | Earrings |
| Weight | 5g |
| Weight | 0.005 kg |
|---|---|
| Option | Gold, Silver |
You must be logged in to post a review.
Reviews
There are no reviews yet.