Heart Shape Earrings For Women With 925 Sterling Silver Posts, Copper Base, And 14K Real Gold Plated Finish Featuring Zircon Inlay
Item No: OL1OQ0A1N
| Color | Gold |
|---|---|
| Gender | Women |
| Pattern | Geometric, Heart Shape |
| Material | Copper |
| Plating Color | 14K Gold |
| Classification | Earrings |
| Inlay Material | Zircon |
| Plating Material | 14K Real Gold Plated |
| Ear Needle Material | 925 Sterling Silver |
| Weight | 2g |





















Reviews
There are no reviews yet.