Item No: OL9WCY7M
| Style | Simple Style |
|---|---|
| Design | Plating |
| Gender | Women'S |
| Pattern | Heart Shape |
| Material | Titanium Steel |
| Occasion | Daily |
| Quantity | 1 Piece |
| Classification | Bracelets, Necklace |
| Weight | 10g |
Price range: $0.67 through $1.03







Item No: OL9WCY7M
| Style | Simple Style |
|---|---|
| Design | Plating |
| Gender | Women'S |
| Pattern | Heart Shape |
| Material | Titanium Steel |
| Occasion | Daily |
| Quantity | 1 Piece |
| Classification | Bracelets, Necklace |
| Weight | 10g |
| Weight | 0.01 kg |
|---|---|
| Model | K142 Mini Love Necklace-Gold |
| Style | Yxc025 Three Love Bracelets, Yxf051 Three Love Anklets, Yxp003 Three Heart Necklace |
| Color | Gold |
You must be logged in to post a review.
Reviews
There are no reviews yet.