Item No: OL1TFFONT
| Color | Red |
|---|---|
| Craft | Plating |
| Pattern | Geometric, Flower |
| Material | 304 Stainless Steel |
| Chain Material | 304 Stainless Steel |
| Classification | Bangle |
| Gold Plating Process | Long-Lasting Plated |
| Weight | 25g |
Price range: $1.52 through $3.60








































































Item No: OL1TFFONT
| Color | Red |
|---|---|
| Craft | Plating |
| Pattern | Geometric, Flower |
| Material | 304 Stainless Steel |
| Chain Material | 304 Stainless Steel |
| Classification | Bangle |
| Gold Plating Process | Long-Lasting Plated |
| Weight | 25g |
| Weight | 0.025 kg |
|---|---|
| Style | SZ088-Pearl, Sz090-Wine, SZ089-Pearl, Sz089-Wine |
| Color | White, Red, Black |
| Option | SZ092-steel Color, SZ091-steel Color, SZ093-steel Color, SZ096-steel Color, SZ103-steel Color, SZ108-steel Color, SZ038-steel Color, SZ045-steel Color, SZ047-steel Color, SZ048-steel Color, SZ049-steel Color, SZ050-steel Color, SZ063-steel Color, SZ064-steel Color, SZ070-steel Color, SZ083-steel Color, SZ095-steel Color, SZ098-steel Color, SZ105-steel Color, SZ099-steel Color, SZ055-steel Color, Sz092-Gold, Sz091-Gold, Sz093-Gold, Sz096-Gold, Sz108-Gold, Sz038-Gold, Sz045-Gold, Sz047-Gold, Sz048-Gold, Sz049-Gold, Sz050-Gold, Sz063-Gold, Sz064-gold, Sz070-Gold, Sz083-Gold, SZ094-steel Color, SZ097-steel Color, SZ100-steel Color, SZ101-steel Color, SZ102-steel Color, SZ104-steel Color, SZ106-steel Color, SZ107-steel Color, SZ109-steel Color, SZ110-steel Color, SZ111-steel Color, Sz055-Gold, Sz095-Gold, Sz098-Gold, Sz099-Gold, Sz105-Gold, SZ089-black, Sz097-Gold, Sz100-Gold, Sz101-Gold, Sz102-Gold, Sz104-gold, Sz106-gold, Sz107-Gold, Sz109-Gold, Sz110-Gold, Sz111-Gold, Sz094-Gold |
You must be logged in to post a review.
Reviews
There are no reviews yet.