Item No: OL1C4RXTQ
| Style | Fashion |
|---|---|
| Design | Plating |
| Gender | Men'S |
| Material | Stainless Steel |
| Occasion | Business, Travel, Birthday, Festival |
| Chain Material | 304 Stainless Steel |
| Plating Material | 18K Gold Plated |
| Weight | 15g |
Price range: $2.22 through $4.20
![Steel Color [with Chain 0.35 * 60cm]]](https://shop.olyvogue.com/wp-content/uploads/2026/04/oly-96b4995877f14cf2f63a18babd70351f-300x300.webp)
![Steel Color [without Chain]]](https://shop.olyvogue.com/wp-content/uploads/2026/04/oly-cc932b2954e18c668e9581cbdf0ba31d-300x300.webp)
![Black [without Chain]]](https://shop.olyvogue.com/wp-content/uploads/2026/04/oly-4e1f6d255387f879f1cd788f7f91e13a-300x300.webp)
![Gold [without Chain]]](https://shop.olyvogue.com/wp-content/uploads/2026/04/oly-4d2de63067ee0fbfa747ab7854c1b799-300x300.webp)
![Black [0.35 * 60cm With Chain]]](https://shop.olyvogue.com/wp-content/uploads/2026/04/oly-156764be70c25407e00e01efdec8a320-300x300.webp)
![Gold [0.35 * 60cm with Chain]]](https://shop.olyvogue.com/wp-content/uploads/2026/04/oly-e778126b4b6052b42f91daaf72f9c339-300x300.webp)
![Steel Color [with Chain 0.35 * 60cm]]](https://shop.olyvogue.com/wp-content/uploads/2026/04/oly-96b4995877f14cf2f63a18babd70351f-300x300.webp)
![Steel Color [without Chain]]](https://shop.olyvogue.com/wp-content/uploads/2026/04/oly-cc932b2954e18c668e9581cbdf0ba31d-300x300.webp)
![Black [without Chain]]](https://shop.olyvogue.com/wp-content/uploads/2026/04/oly-4e1f6d255387f879f1cd788f7f91e13a-300x300.webp)
Item No: OL1C4RXTQ
| Style | Fashion |
|---|---|
| Design | Plating |
| Gender | Men'S |
| Material | Stainless Steel |
| Occasion | Business, Travel, Birthday, Festival |
| Chain Material | 304 Stainless Steel |
| Plating Material | 18K Gold Plated |
| Weight | 15g |
| Weight | 0.015 kg |
|---|---|
| Option | Steel Color [with Chain 0.35 * 60cm]], Steel Color [without Chain]], Black [without Chain]], Gold [without Chain]], Black [0.35 * 60cm With Chain]], Gold [0.35 * 60cm with Chain]] |
You must be logged in to post a review.
Reviews
There are no reviews yet.