Item No: OLVYSM5H
| Color | Gold |
|---|---|
| Craft | Waterproof Non Tarnish, Plating |
| Style | Simple Style |
| Gender | Women'S |
| Pattern | Round, Solid Color |
| Material | 304 Stainless Steel |
| Occasion | Daily |
| Quantity | 1 Pair |
| Plating Color | 14K Gold |
| Classification | Ear Studs |
| Plating Material | 14K Gold Plated |
| Ear Needle Material | 304 Stainless Steel |
| Gold Plating Process | PVD Coated |
| Weight | 4g |















Reviews
There are no reviews yet.