Item No: OL1J72MUN
| Style | Simple Style |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Pattern | Star, Heart Shape |
| Material | 304 Stainless Steel |
| Occasion | Daily, Date |
| Quantity | 1 Pair |
| Classification | Ear Studs |
| Ear Needle Material | 304 Stainless Steel |
| Weight | 11g |
Price range: $1.75 through $3.03










Item No: OL1J72MUN
| Style | Simple Style |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Pattern | Star, Heart Shape |
| Material | 304 Stainless Steel |
| Occasion | Daily, Date |
| Quantity | 1 Pair |
| Classification | Ear Studs |
| Ear Needle Material | 304 Stainless Steel |
| Weight | 11g |
| Weight | 0.011 kg |
|---|---|
| Style | Style 2, Style 12, Style 11, Style 3, Style 10, Style 5, Style 6 |
You must be logged in to post a review.
Reviews
There are no reviews yet.