Item No: OL1RC5XW8
| Style | Simple Style, Classic Style |
|---|---|
| Design | Plating |
| Gender | Unisex |
| Pattern | Printing, Witches Knot |
| Material | 304 Stainless Steel |
| Occasion | Holiday, Daily |
| Quantity | 1 Piece |
| Classification | Rings |
| Weight | 3g |
Price range: $0.69 through $0.92






Item No: OL1RC5XW8
| Style | Simple Style, Classic Style |
|---|---|
| Design | Plating |
| Gender | Unisex |
| Pattern | Printing, Witches Knot |
| Material | 304 Stainless Steel |
| Occasion | Holiday, Daily |
| Quantity | 1 Piece |
| Classification | Rings |
| Weight | 3g |
| Weight | 0.003 kg |
|---|---|
| Option | Silver, Gold, Black |
You must be logged in to post a review.
Reviews
There are no reviews yet.