Item No: OL1L6HC1H
| Style | Lady |
|---|---|
| Design | Round, Polishing, Lines |
| Gender | Unisex |
| Pattern | Geometric |
| Material | Stainless Steel |
| Classification | Earrings |
| Weight | 2g |
Price range: $0.13 through $0.30

























Item No: OL1L6HC1H
| Style | Lady |
|---|---|
| Design | Round, Polishing, Lines |
| Gender | Unisex |
| Pattern | Geometric |
| Material | Stainless Steel |
| Classification | Earrings |
| Weight | 2g |
| Weight | 0.002 kg |
|---|---|
| Color | Steel Color (Single), Gold (One Piece), Rose Gold (Single), Black (Single), Colorful (single Piece) |
| Size | 2.0*8mm, 2.0*12mm, 2.0*10mm, 2.0*14mm, 1.6*8mm, 1.6*10mm, 1.6*12mm, 2.0 * 6mm |
You must be logged in to post a review.
Reviews
There are no reviews yet.