Item No: OLOBTVMO
| Style | IG Style, Sweet |
|---|---|
| Design | Plating, Inlay |
| Gender | Women's |
| Pattern | Bow Knot |
| Material | Titanium Steel |
| Occasion | Daily |
| Quantity | 1 Pair |
| Classification | Earrings |
| Inlay Material | Pearl |
| Weight | 8g |
Price range: $1.68 through $2.12





Item No: OLOBTVMO
| Style | IG Style, Sweet |
|---|---|
| Design | Plating, Inlay |
| Gender | Women's |
| Pattern | Bow Knot |
| Material | Titanium Steel |
| Occasion | Daily |
| Quantity | 1 Pair |
| Classification | Earrings |
| Inlay Material | Pearl |
| Weight | 8g |
| Weight | 0.008 kg |
|---|---|
| Option | Gold, Silver |
You must be logged in to post a review.
Reviews
There are no reviews yet.