Item No: OLO37208
| Style | Modern Style |
|---|---|
| Gender | Unisex |
| Pattern | letter |
| Material | 304 Stainless Steel |
| Occasion | Daily |
| Quantity | 1 Piece |
| Chain Material | 304 Stainless Steel |
| Jewelry Making Type | Pendant |
| Weight | 2g |
Price range: $1.02 through $2.24









































Item No: OLO37208
| Style | Modern Style |
|---|---|
| Gender | Unisex |
| Pattern | letter |
| Material | 304 Stainless Steel |
| Occasion | Daily |
| Quantity | 1 Piece |
| Chain Material | 304 Stainless Steel |
| Jewelry Making Type | Pendant |
| Weight | 2g |
| Weight | 0.002 kg |
|---|---|
| Option | A, B, C, D, E, F, G, H, I, J, K, L, M, N, O, P, Q, R, S, T, U, V, W, X, Y, Z, 8, 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 9, One Bracelet, One Necklace |
You must be logged in to post a review.
Reviews
There are no reviews yet.