Item No: OLTYUK2Q
| Color | Gold |
|---|---|
| Style | Simple Style, Roman Style |
| Design | Plating |
| Gender | Women's |
| Season | All Seasons |
| Pattern | Cross, Round |
| Material | 201 Stainless Steel |
| Occasion | Daily |
| Quantity | 1 Piece |
| Ring Size | Adjustable |
| Plating Color | 18K Gold |
| Classification | Open Rings |
| Plating Material | 18K Gold Plated |
| Gold Plating Process | Vacuum Plating |
| Weight | 10g |



































Reviews
There are no reviews yet.