Item No: OL14TA3H8
Minimum Purchase Quantity: 5
| Style | Fashion |
|---|---|
| Gender | Women'S |
| Pattern | Heart Shape |
| Material | Titanium Steel |
| Occasion | Daily |
| Quantity | Necklace + Jewelry |
| Classification | Bracelets, Necklace |
| Plating Material | 18K Gold Plated |
| Weight | 12g |
Price range: $1.17 through $1.52






Item No: OL14TA3H8
Minimum Purchase Quantity: 5
| Style | Fashion |
|---|---|
| Gender | Women'S |
| Pattern | Heart Shape |
| Material | Titanium Steel |
| Occasion | Daily |
| Quantity | Necklace + Jewelry |
| Classification | Bracelets, Necklace |
| Plating Material | 18K Gold Plated |
| Weight | 12g |
| Weight | 0.012 kg |
|---|---|
| Option | 86163 Peach Heart Gold Necklace with Tassel 44 5cm, 569 Peach Heart Gold Bracelet with Tassel 15 5cm, 96163 Peach Heart Steel Necklace with Tassel 44 5cm |
You must be logged in to post a review.
Reviews
There are no reviews yet.