Item No: OLC3J6L0
Minimum Purchase Quantity: 2
| Craft | Plating, Chain |
|---|---|
| Style | Simple Style |
| Gender | Women's |
| Pattern | Geometric |
| Material | Stainless Steel |
| Classification | Necklace |
| Weight | 8g |
Price range: $0.23 through $1.09















































Item No: OLC3J6L0
Minimum Purchase Quantity: 2
| Craft | Plating, Chain |
|---|---|
| Style | Simple Style |
| Gender | Women's |
| Pattern | Geometric |
| Material | Stainless Steel |
| Classification | Necklace |
| Weight | 8g |
| Weight | 0.008 kg |
|---|---|
| Style | 09 Hammer Round (Gold), 2.0mm Blade (steel Color), 1.2mm Square Snake (Steel Color), 08*3*9 Flat Wire Cross (steel Color), 2.mm Side Flattened (steel Color), 1.8mm Push Density (steel Color), 1.5mm Round Snake (steel Color), 09 Hammer Round (Steel Color), 1.5mm Box (steel Color), 2.3mm Twist Push Dense (steel Color), 2.5mm Water Wave Chain (Steel Color), 1.2mm Round Snake Beads (steel Color), 2.0mm Blade (gold), 1.3mm Starry Sky (Steel Color), 2mm Side Flattened (gold), 1.2mm Square Snake (gold), 1.2mm Twisted Square Snake (steel Color), 2.0mm Online Dating (Steel Color), 1.5mm Box (gold), 1.8mm Push Dense (gold), 2.0mm (steel Color), 1.7mm Cross Clip Beads (steel Color), 1.3mm Starry Sky (Gold), 2.4mm Cauliflower (steel Color), 2.5mm Water Wave Chain (Gold), 08*3*9 Flat Wire Cross (gold), 2.3mm Twist Push Dense (gold), 1.2mm Round Snake Clip Beads (gold), 3mm Lip Chain (steel Color), 1.2mm Twisted Square Snake (gold), Double Row Box Chain (steel Color), 1.5mm Round Snake (gold), 3.0. Twist Lip Chain (Steel Color), 2mm Flower Stick (steel Color), 2.0mm Handmade Stick Chain (steel Color), 1.7mm Cross Clip Beads (gold), 2.0mm (gold), 2.0mm Online Dating (Gold), 3mm Lip Chain (gold), 3.0. Twist Lip Chain (Gold), 2.4mm Cauliflower (gold), Double Row Box Chain (gold), 2.0 Handmade Stick Chain (gold), 2mm Flower Stick (gold) |
| Size | Length: 45+5CM |
You must be logged in to post a review.
Reviews
There are no reviews yet.