Item No: OL94QVC0
| Color | Gold, Silver |
|---|---|
| Style | Retro |
| Gender | Unisex |
| Pattern | Geometric |
| Material | Titanium Steel |
| Occasion | Wedding, Travel |
| Classification | Necklace |
| Weight | 15g |
Price range: $1.66 through $1.91





Item No: OL94QVC0
| Color | Gold, Silver |
|---|---|
| Style | Retro |
| Gender | Unisex |
| Pattern | Geometric |
| Material | Titanium Steel |
| Occasion | Wedding, Travel |
| Classification | Necklace |
| Weight | 15g |
| Weight | 0.015 kg |
|---|---|
| Option | Gold, Silver |
You must be logged in to post a review.
Reviews
There are no reviews yet.