Item No: OLKDCI8I
Minimum Purchase Quantity: 3
| Style | Simple Style |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Pattern | Flower |
| Material | Stainless Steel |
| Occasion | Daily |
| Quantity | 1 Piece |
| Classification | Anklet |
| Weight | 6g |
Price range: $1.14 through $1.39






Item No: OLKDCI8I
Minimum Purchase Quantity: 3
| Style | Simple Style |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Pattern | Flower |
| Material | Stainless Steel |
| Occasion | Daily |
| Quantity | 1 Piece |
| Classification | Anklet |
| Weight | 6g |
| Weight | 0.006 kg |
|---|---|
| Option | Silver, Gold, Rose |
You must be logged in to post a review.
Reviews
There are no reviews yet.