Item No: OLJVV9OE
| Style | Fashion |
|---|---|
| Design | Plating |
| Gender | Women'S |
| Pattern | Heart Shape |
| Material | Titanium Steel |
| Occasion | Daily |
| Quantity | 1 Piece |
| Classification | Pendant Necklace |
| Weight | 12g |
Price range: $2.15 through $2.35

























































Item No: OLJVV9OE
| Style | Fashion |
|---|---|
| Design | Plating |
| Gender | Women'S |
| Pattern | Heart Shape |
| Material | Titanium Steel |
| Occasion | Daily |
| Quantity | 1 Piece |
| Classification | Pendant Necklace |
| Weight | 12g |
| Weight | 0.012 kg |
|---|---|
| Option | Gold, Rose Gold a, Rose Gold B, Rose Gold C, Rose Gold D, Rose Gold E, Rose Gold F, Rose Gold G, Rose Gold H, Rose Gold I, Rose Gold J, Rose Gold K, Rose Gold L, Rose Gold M, Rose Gold N, Rose Gold O, Rose Gold P, Rose Gold Q, Rose Gold R, Rose Gold S, Rose Gold T, Rose Gold U, Rose Gold V, Rose Gold W, Rose Gold X, Rose Gold Y, Rose Gold Z, Gold a, Gold B, Gold C, Gold D, Gold E, Gold F, Gold G, Gold H, Gold I, Gold J, Gold K, Gold L, Gold M, Gold N, Gold O, Gold P, Gold Q, Gold R, Gold S, Gold T, Gold U, Golden V, Gold W, Gold X, Gold Y, Gold Z |
| Style | Rose |
| Color | Gold |
You must be logged in to post a review.
Reviews
There are no reviews yet.