Item No: OL18YKKMQ
| Style | Simple Style |
|---|---|
| Design | Plating |
| Gender | Women'S |
| Pattern | Flower |
| Material | Titanium Steel |
| Occasion | Daily |
| Quantity | 1 Piece |
| Classification | Anklet |
| Plating Material | 18K Gold Plated |
| Weight | 10g |
Price range: $1.11 through $1.37





Item No: OL18YKKMQ
| Style | Simple Style |
|---|---|
| Design | Plating |
| Gender | Women'S |
| Pattern | Flower |
| Material | Titanium Steel |
| Occasion | Daily |
| Quantity | 1 Piece |
| Classification | Anklet |
| Plating Material | 18K Gold Plated |
| Weight | 10g |
| Weight | 0.01 kg |
|---|---|
| Option | Anklet-Gold |
| Style | Anklet-Ea544901s |
| Color | Steel Color |
You must be logged in to post a review.
Reviews
There are no reviews yet.