Item No: OL21F3GP
| Style | Simple Style |
|---|---|
| Design | Plating |
| Gender | Women'S |
| Pattern | Solid Color |
| Material | Titanium Steel |
| Occasion | Daily |
| Quantity | 1 Pair |
| Classification | Ear Studs |
| Plating Material | Gold Plated |
| Weight | 23g |
$5.22





Item No: OL21F3GP
| Style | Simple Style |
|---|---|
| Design | Plating |
| Gender | Women'S |
| Pattern | Solid Color |
| Material | Titanium Steel |
| Occasion | Daily |
| Quantity | 1 Pair |
| Classification | Ear Studs |
| Plating Material | Gold Plated |
| Weight | 23g |
| Weight | 0.023 kg |
|---|---|
| Option | Silver, Gold |
You must be logged in to post a review.
Reviews
There are no reviews yet.