Item No: OLX1RJTE
| Style | Simple Style |
|---|---|
| Design | Inlay |
| Gender | Women'S |
| Pattern | Letter, Coconut Tree |
| Material | Stainless Steel, Alloy, Resin |
| Occasion | Birthday |
| Classification | Bangle |
| Inlay Material | Artificial Gemstones |
| Weight | 28g |
$1.97





Item No: OLX1RJTE
| Style | Simple Style |
|---|---|
| Design | Inlay |
| Gender | Women'S |
| Pattern | Letter, Coconut Tree |
| Material | Stainless Steel, Alloy, Resin |
| Occasion | Birthday |
| Classification | Bangle |
| Inlay Material | Artificial Gemstones |
| Weight | 28g |
| Weight | 0.028 kg |
|---|---|
| Option | Gold, White K |
You must be logged in to post a review.
Reviews
There are no reviews yet.