Item No: OL16KPJ1G
| Color | Gold, Silver, Black |
|---|---|
| Gender | Unisex |
| Pattern | Geometric |
| Material | Stainless Steel |
| Inlay Material | No Inlaid |
| Weight | 35g |
Price range: $2.78 through $3.46







Item No: OL16KPJ1G
| Color | Gold, Silver, Black |
|---|---|
| Gender | Unisex |
| Pattern | Geometric |
| Material | Stainless Steel |
| Inlay Material | No Inlaid |
| Weight | 35g |
| Weight | 0.035 kg |
|---|---|
| Option | Steel Rome, Black Roman, Golden Rome, Rose Gold Rome |
You must be logged in to post a review.
Reviews
There are no reviews yet.