Item No: OL1T19ZMA
| Style | Simple Style |
|---|---|
| Design | Plating |
| Gender | Women's |
| Pattern | Flower |
| Material | 304 Stainless Steel |
| Occasion | Daily |
| Quantity | 1 Piece |
| Classification | Open Rings |
| Plating Material | 18K Gold Plated |
| Gold Plating Process | PVD Coated |
| Weight | 6g |
$3.50



Item No: OL1T19ZMA
| Style | Simple Style |
|---|---|
| Design | Plating |
| Gender | Women's |
| Pattern | Flower |
| Material | 304 Stainless Steel |
| Occasion | Daily |
| Quantity | 1 Piece |
| Classification | Open Rings |
| Plating Material | 18K Gold Plated |
| Gold Plating Process | PVD Coated |
| Weight | 6g |
| Weight | 0.006 kg |
|---|---|
| Option | JDR2306008 |
You must be logged in to post a review.
Reviews
There are no reviews yet.