Item No: OL1VQZ54R
| Color | Gold |
|---|---|
| Craft | Waterproof Non Tarnish, Enamel, Plating |
| Style | Simple Style, Commute |
| Gender | Women's |
| Pattern | Lips, Flower, Butterfly |
| Material | 304 Stainless Steel |
| Occasion | Casual, Daily |
| Quantity | 1 Pair |
| Plating Color | 14K Gold |
| Classification | Ear Studs |
| Plating Material | 14K Gold Plated |
| Ear Needle Material | 304 Stainless Steel |
| Gold Plating Process | PVD Coated |
| Weight | 2g |






















Reviews
There are no reviews yet.