Item No: OL50LAB
| Style | Classic Style |
|---|---|
| Design | Plating |
| Gender | Women's |
| Pattern | Solid Color |
| Material | Stainless Steel |
| Occasion | Holiday, Daily |
| Quantity | 1 Piece |
| Classification | Bangle |
| Plating Material | Gold Plated |
| Weight | 20g |
Price range: $1.72 through $1.97






Item No: OL50LAB
| Style | Classic Style |
|---|---|
| Design | Plating |
| Gender | Women's |
| Pattern | Solid Color |
| Material | Stainless Steel |
| Occasion | Holiday, Daily |
| Quantity | 1 Piece |
| Classification | Bangle |
| Plating Material | Gold Plated |
| Weight | 20g |
| Weight | 0.02 kg |
|---|---|
| Option | Gold, Silver |
| Style | Rose |
| Color | Gold |
You must be logged in to post a review.
Reviews
There are no reviews yet.