Item No: OL1SG5VIL
| Style | Basic |
|---|---|
| Design | Plating, Inlay |
| Gender | Women'S |
| Pattern | Solid Color |
| Material | Stainless Steel |
| Occasion | Holiday |
| Quantity | 1 Piece |
| Classification | Bangle |
| Inlay Material | Zircon |
| Plating Material | 18K Gold Plated |
| Weight | 16g |
Price range: $1.97 through $2.58






Item No: OL1SG5VIL
| Style | Basic |
|---|---|
| Design | Plating, Inlay |
| Gender | Women'S |
| Pattern | Solid Color |
| Material | Stainless Steel |
| Occasion | Holiday |
| Quantity | 1 Piece |
| Classification | Bangle |
| Inlay Material | Zircon |
| Plating Material | 18K Gold Plated |
| Weight | 16g |
| Weight | 0.016 kg |
|---|---|
| Option | Steel Color B5-06, Rose Gold B5-06, Gold B5-06 |
You must be logged in to post a review.
Reviews
There are no reviews yet.