Item No: OL1RHAVXK
Minimum Purchase Quantity: 2
| Craft | Plating, Chain |
|---|---|
| Style | Affordable luxury style |
| Gender | Women's |
| Pattern | Geometric |
| Material | Titanium Steel |
| Weight | 5g |
Price range: $0.19 through $0.48



























Item No: OL1RHAVXK
Minimum Purchase Quantity: 2
| Craft | Plating, Chain |
|---|---|
| Style | Affordable luxury style |
| Gender | Women's |
| Pattern | Geometric |
| Material | Titanium Steel |
| Weight | 5g |
| Weight | 0.005 kg |
|---|---|
| Color | 3mm*blade, 2.5mm*square Pearl, 3 * 9mm Flat Fiber Cross, 3mm*3:1nk, 3mm*Cuba, 2.7mm* Long Box, 2.3mm*water Wave Chain, 2mm*cross Clip Beads, 2mm*square Double Buckle, 3mm*Twist, 2.8mm*Push Dense, 3mm*swastika Chain, 1.5mm* Short Box, 2.3mm*Flat Golden Dragon, 1.5mm*Flat S, 2.3mm* Twist and Push Dense, 3mm*round Pearl, 1mm*Hammer Round, 1.5mm*Gypsophila, 1.2mm*twisted Square Snake, 1.2mm*round Snake, 1.2mm* Round Snake Clip Beads, 3mm*flat Pearl, 2mm* Cauliflower |
| Size | Length 17 5cm |
You must be logged in to post a review.
Reviews
There are no reviews yet.