Item No: OL4FJ94U
Minimum Purchase Quantity: 2
| Style | Lady |
|---|---|
| Design | Round, Polishing, Lines |
| Gender | Unisex |
| Pattern | Geometric |
| Material | Stainless Steel |
| Classification | Earrings |
| Weight | 5g |
Price range: $1.23 through $2.78















Item No: OL4FJ94U
Minimum Purchase Quantity: 2
| Style | Lady |
|---|---|
| Design | Round, Polishing, Lines |
| Gender | Unisex |
| Pattern | Geometric |
| Material | Stainless Steel |
| Classification | Earrings |
| Weight | 5g |
| Weight | 0.005 kg |
|---|---|
| Option | Steel Color 17*24mm, Steel Color 15*18mm, Steel Color 12.5*28mm, Steel Color 10*15mm, Steel Color 15*14mm, Gold 17*24mm, Gold 15*14mm, Gold 10*15mm, Gold 15*18mm, Gold 12.5*28mm, Steel Color 19*26mm, Gold 19*26mm |
You must be logged in to post a review.
Reviews
There are no reviews yet.