Item No: OL1JG5RQC
| Style | Classic Style |
|---|---|
| Design | Plating |
| Gender | Women's |
| Pattern | C Shape, Stripe |
| Material | Stainless Steel |
| Occasion | Daily |
| Quantity | 1 Pair |
| Classification | Earrings |
| Plating Material | 18K Gold Plated |
| Weight | 18g |
Price range: $4.04 through $4.41





Item No: OL1JG5RQC
| Style | Classic Style |
|---|---|
| Design | Plating |
| Gender | Women's |
| Pattern | C Shape, Stripe |
| Material | Stainless Steel |
| Occasion | Daily |
| Quantity | 1 Pair |
| Classification | Earrings |
| Plating Material | 18K Gold Plated |
| Weight | 18g |
| Weight | 0.018 kg |
|---|---|
| Option | Gold, Silver |
You must be logged in to post a review.
Reviews
There are no reviews yet.