Item No: OL117RGW6
| Craft | Waterproof Non Tarnish, Plating |
|---|---|
| Style | Simple Style |
| Gender | Women's |
| Pattern | Color Block |
| Material | 304 Stainless Steel |
| Occasion | Holiday |
| Quantity | 1 Pair |
| Plating Color | 16K Gold, White Gold Plated, Gold Plating |
| Classification | Ear Studs |
| Plating Material | 16K Gold Plated, White Gold Plated, Gold Plated |
| Ear Needle Material | 304 Stainless Steel |
| Gold Plating Process | PVD Coated |
| Gold Plating Thickness | 0.03µm-0.05µm |
| Weight | 12g |
















Reviews
There are no reviews yet.