Item No: OLTZXK33
| Style | IG Style, Simple Style |
|---|---|
| Design | Inlay |
| Gender | Women's |
| Pattern | Geometric |
| Material | Titanium Steel |
| Occasion | Holiday, Daily |
| Quantity | 1 Piece |
| Classification | Bracelets, Necklace |
| Inlay Material | Zircon |
| Weight | 6g |
$0.99





Item No: OLTZXK33
| Style | IG Style, Simple Style |
|---|---|
| Design | Inlay |
| Gender | Women's |
| Pattern | Geometric |
| Material | Titanium Steel |
| Occasion | Holiday, Daily |
| Quantity | 1 Piece |
| Classification | Bracelets, Necklace |
| Inlay Material | Zircon |
| Weight | 6g |
| Weight | 0.006 kg |
|---|---|
| Style | Necklace, Bracelet |
| Color | Gold |
You must be logged in to post a review.
Reviews
There are no reviews yet.