Item No: OLYJHAFZ
| Style | Simple Style |
|---|---|
| Design | Plating |
| Gender | Unisex |
| Pattern | Geometric |
| Material | Titanium Steel |
| Occasion | Street |
| Quantity | 1 Piece |
| Classification | Necklace |
| Plating Material | 18K Gold Plated |
| Weight | 10g |
Price range: $0.84 through $2.86























Item No: OLYJHAFZ
| Style | Simple Style |
|---|---|
| Design | Plating |
| Gender | Unisex |
| Pattern | Geometric |
| Material | Titanium Steel |
| Occasion | Street |
| Quantity | 1 Piece |
| Classification | Necklace |
| Plating Material | 18K Gold Plated |
| Weight | 10g |
| Weight | 0.01 kg |
|---|---|
| Color | 3. Silver Bead 41 5, 17. Flat Cross Chain 45 6cm Gold, 13. Silver Lips 41 5, 14 Gold Lips 41 5, 12. Rose Gold Lips 41 5, 5. Silver Braided Cord 41+6 (A121H-1), 9. Kim Figaro 41 5, 16. Gold Embossing 41 5, 11. 0.9 round Thin Snake Bone 41 5, 1. Silver Embossed 41+5cm (B5-6), 20. Silver round Snake Bone Bead Necklace 41 6, 4. Golden Bead 41 5, 19. round Snake Bone Bead Necklace 41 6, 6. Golden Twist 41 6, 10. Gold Side 50 6, 16. Gold Embossing 41+5 (B5-6), 6. Golden Twist 41+6 (A121H-1), 15. Gold Snake Bone 3mm 37 6cm, 2. Silver Snake Bone 37+6 (E5-2), 15.Gold Snake Bone 3mm 37+6cm (E5-2) |
| Size | Titanium Steel/Polishing/Furnace Vacuum Plating 18K Gold |
You must be logged in to post a review.
Reviews
There are no reviews yet.