Item No: OL1FUIY5V
| Color | Gold |
|---|---|
| Craft | Waterproof Non Tarnish, Plating |
| Style | Simple Style |
| Gender | Women's |
| Pattern | Heart Shape |
| Material | 201 Stainless Steel |
| Occasion | Banquet |
| Quantity | 1 Piece |
| Plating Color | 18K Gold |
| Chain Material | 201 Stainless Steel |
| Classification | Bracelets, Necklace |
| Pendant Material | 201 Stainless Steel |
| Plating Material | 18K Gold Plated |
| Gold Plating Process | PVD Coated |
| Gold Plating Thickness | 0.03µm-0.05µm |
| Weight | 9g |


















Reviews
There are no reviews yet.