Item No: OL1EE3PS1
| Style | Simple Style |
|---|---|
| Design | Beaded, Plating |
| Gender | Women'S |
| Pattern | Circle |
| Material | Stainless Steel |
| Occasion | Daily |
| Quantity | 1 Piece |
| Classification | Bracelets |
| Weight | 21g |
Price range: $1.65 through $1.88







Item No: OL1EE3PS1
| Style | Simple Style |
|---|---|
| Design | Beaded, Plating |
| Gender | Women'S |
| Pattern | Circle |
| Material | Stainless Steel |
| Occasion | Daily |
| Quantity | 1 Piece |
| Classification | Bracelets |
| Weight | 21g |
| Weight | 0.021 kg |
|---|---|
| Option | Stainless Steel Gold 5mm, Stainless Steel Gold 6mm, Stainless Steel Gold 7mm, Stainless Steel Gold 8mm |
You must be logged in to post a review.
Reviews
There are no reviews yet.