Item No: OL1NQI1ZZ
| Craft | Waterproof Non Tarnish, Plating |
|---|---|
| Style | Sweet |
| Gender | Women's |
| Pattern | Leaf |
| Material | 304 Stainless Steel |
| Occasion | Holiday, Daily |
| Quantity | 1 Piece |
| Plating Color | 18K Gold |
| Classification | Open Rings |
| Plating Material | 18K Gold Plated |
| Gold Plating Process | PVD Coated |
| Gold Plating Thickness | 0.03µm-0.05µm |
| Weight | 5g |




















Reviews
There are no reviews yet.