Item No: OLR9H2NQ
| Style | Fashion |
|---|---|
| Design | Plating |
| Gender | Unisex |
| Pattern | Butterfly |
| Material | Titanium Steel |
| Occasion | Daily |
| Quantity | 1 Piece |
| Ring Size | Adjustable |
| Classification | Open Ring |
| Weight | 10g |
Price range: $0.87 through $1.30















Item No: OLR9H2NQ
| Style | Fashion |
|---|---|
| Design | Plating |
| Gender | Unisex |
| Pattern | Butterfly |
| Material | Titanium Steel |
| Occasion | Daily |
| Quantity | 1 Piece |
| Ring Size | Adjustable |
| Classification | Open Ring |
| Weight | 10g |
| Weight | 0.01 kg |
|---|---|
| Color | Ring 6, Ring 11, Ring 1, Ring 2, Ring 3, Ring 4, Ring 5, Ring 7, Ring 9, Ring 14, Ring 12, Ring 15 |
| Size | Adjustable Opening |
You must be logged in to post a review.
Reviews
There are no reviews yet.