Item No: OL1VON1QW
| Style | Fashion |
|---|---|
| Design | Plating |
| Gender | Women'S |
| Pattern | C Shape |
| Material | Imitation Pearl, Titanium Steel |
| Occasion | Wedding |
| Quantity | 1 Pair |
| Classification | Earrings |
| Weight | 16g |
$1.88





Item No: OL1VON1QW
| Style | Fashion |
|---|---|
| Design | Plating |
| Gender | Women'S |
| Pattern | C Shape |
| Material | Imitation Pearl, Titanium Steel |
| Occasion | Wedding |
| Quantity | 1 Pair |
| Classification | Earrings |
| Weight | 16g |
| Weight | 0.016 kg |
|---|---|
| Option | 802-Gold, 802-Silver |
You must be logged in to post a review.
Reviews
There are no reviews yet.