Item No: OLZJ0H41
| Pattern | Geometric |
|---|---|
| Material | 304 Stainless Steel |
| Quantity | 1 Piece |
| Chain Material | 304 Stainless Steel |
| Classification | Pendant Necklace |
| Plating Material | 18K Real Gold Plated |
| Weight | 7g |
Price range: $0.52 through $0.85















Item No: OLZJ0H41
| Pattern | Geometric |
|---|---|
| Material | 304 Stainless Steel |
| Quantity | 1 Piece |
| Chain Material | 304 Stainless Steel |
| Classification | Pendant Necklace |
| Plating Material | 18K Real Gold Plated |
| Weight | 7g |
| Weight | 0.007 kg |
|---|---|
| Option | Steel Color 1#, Steel Color 2 #, Steel Color 3#, Steel Color 4#, Steel Color 5#, Steel Color 6#, 18K Furnace Real Gold 1#, 18K Furnace Real Gold 2#, 18K Furnace Real Gold 3#, 18K Furnace Real Gold 4#, 18K Furnace Real Gold 5#, 18K Furnace Real Gold 6# |
You must be logged in to post a review.
Reviews
There are no reviews yet.