Item No: OL1N0C8E0
| Craft | Waterproof Non Tarnish |
|---|---|
| Style | Classic Style |
| Pattern | Geometric |
| Material | Titanium Steel |
| Classification | Rings |
| Plating Material | Real Gold Plated |
| Gold Plating Process | PVD Coated |
| Gold Plating Thickness | 0.03µm |
| Weight | 6g |
Price range: $0.33 through $0.45













Item No: OL1N0C8E0
| Craft | Waterproof Non Tarnish |
|---|---|
| Style | Classic Style |
| Pattern | Geometric |
| Material | Titanium Steel |
| Classification | Rings |
| Plating Material | Real Gold Plated |
| Gold Plating Process | PVD Coated |
| Gold Plating Thickness | 0.03µm |
| Weight | 6g |
| Weight | 0.006 kg |
|---|---|
| Option | Golden 5#, Silver 5#, Silver 7#, Silver 8#, Silver 9#, Silver 6#, Gold, Golden 7#, Golden 8#, Golden 9# |
You must be logged in to post a review.
Reviews
There are no reviews yet.