Item No: OLADKD9B
| Color | Royal Blue, Grey, White, Pink, Purple, Red, Green, Blue, Black |
|---|---|
| Style | Simple Style |
| Gender | Unisex |
| Pattern | Geometric |
| Material | Titanium Steel |
| Occasion | Travel |
| Classification | Bracelets |
| Inlay Material | No Inlaid |
| Weight | 8g |
$0.46



















Item No: OLADKD9B
| Color | Royal Blue, Grey, White, Pink, Purple, Red, Green, Blue, Black |
|---|---|
| Style | Simple Style |
| Gender | Unisex |
| Pattern | Geometric |
| Material | Titanium Steel |
| Occasion | Travel |
| Classification | Bracelets |
| Inlay Material | No Inlaid |
| Weight | 8g |
| Weight | 0.008 kg |
|---|---|
| Style | O-Ring Chain Milan Rope, O-Ring Chain Milan Rope Wine, O-Ring Chain Milan Rope Dark, O-Ring Chain Milan Rope Hole, O-Ring Chain Milan Rope Sapphire, O-Ring Chain Milan Rope Black and, O-Ring Chain Milan Rope Blue and, O-Ring Chain Milan Rope Green and |
| Color | White, Red, Green, Blue, Pink, Black |
| Option | O-Ring Chain Milan Rope Gray, O-Ring Chain Milan Rope Purple, O-Ring Chain Milan Rope Colorful, O-Ring Chain Milan Rope Blue Pink Yellow |
You must be logged in to post a review.
Reviews
There are no reviews yet.