Item No: OLIUO1TB
| Craft | Plating |
|---|---|
| Style | Luxurious |
| Pattern | U Shape, Geometric, Heart Shape |
| Classification | Necklace |
| Design Features | Tassel |
| Gold Plating Process | Long-Lasting Plated |
| Weight | 12g |
Price range: $0.85 through $2.50











































Item No: OLIUO1TB
| Craft | Plating |
|---|---|
| Style | Luxurious |
| Pattern | U Shape, Geometric, Heart Shape |
| Classification | Necklace |
| Design Features | Tassel |
| Gold Plating Process | Long-Lasting Plated |
| Weight | 12g |
| Weight | 0.012 kg |
|---|---|
| Model | X0393-Blade Twist Chain-Necklace- Gold, X01092-Double Layer Chain-Necklace-Steel Color, X0394-Blade Twist Chain-Necklace-Steel Color, X0235-Large Pearl-Necklace-Steel Color, X06189-Thousand Threads-Necklace-Steel Color, X01148-Double Layer Heart Necklace-Steel Color, X0231-Double-layer Ball-necklace-steel Color, X0644-Three-layer Chain-necklace-steel Color, X01109-Double Layer Transfer Ring-Necklace-Steel Color, X01115-Blade Double Chain-Necklace- Gold, X06092-Oval Snake Chain-Sweater Chain-Steel Color, X0152-Double Layer Ring-Necklace- Gold, X0143-Three-layer Water Drop Diamond Necklace- Gold, X01053-Double Layer Heart Necklace- Gold, X034-Double Layer White Shell-Necklace- Gold, X01057-Double Layer Starfish Shell Necklace- Gold, X0230-Double-layered Ball Necklace- Gold, X0443-Double-layered Ball Necklace- Gold, X0379-Double Moon-Necklace- Gold, X0178-Multi-layered Ball Chain Necklace- Gold, X0371-Double Layer Water Drop Square Bar-Necklace- Gold, X01108-Double Layer Transfer Ring-Necklace- Gold, X0343-Double Layer Heart Necklace- Gold, X047-Large Pearl-Necklace- Gold, X06007-Double Layer Pearl-Necklace- Gold, X01213-Double Layer Gold Beads-Necklace- Gold, X06188-Thousand Threads-Necklace- Gold, X0333-Double Layer Pearl Snake Bone Chain-Necklace- Gold, X01072-Irregular Pearl-Necklace- Gold, X0177-Three-layer Cross Necklace- Gold, X01073-Round Pearl-Necklace- Gold, X01224-Pearl White Shell Heart Necklace – Gold, X01074-Oblate Pearl-Necklace- Gold, X0298-Black and White Five-Pointed Star-Necklace- Gold, X06091-Oval Snake Chain-Sweater Chain- Gold, X06115-Three-layer Chain-necklace- Gold, X0352-Double Layer Square-Necklace- Gold, X0384-Double Layer Diamond Necklace- Gold, X01079-Double Layer Heart Tassel Necklace- Gold |
| Style | X0140- 1.1m Snake Bone Chain-Sweater Chain- |
| Color | Gold |
You must be logged in to post a review.
Reviews
There are no reviews yet.