Item No: OL1GJ8I9M
Minimum Purchase Quantity: 3
| Style | Hip-Hop, Punk |
|---|---|
| Gender | Men's, Unisex |
| Pattern | Hexagram |
| Material | Stainless Steel |
| Occasion | Daily |
| Quantity | 1 Piece |
| Classification | Drop Earrings, Ear Cuffs, Earrings, Ear Studs |
| Weight | 9g |
Price range: $0.13 through $0.43

























Item No: OL1GJ8I9M
Minimum Purchase Quantity: 3
| Style | Hip-Hop, Punk |
|---|---|
| Gender | Men's, Unisex |
| Pattern | Hexagram |
| Material | Stainless Steel |
| Occasion | Daily |
| Quantity | 1 Piece |
| Classification | Drop Earrings, Ear Cuffs, Earrings, Ear Studs |
| Weight | 9g |
| Weight | 0.009 kg |
|---|---|
| Option | Style 1-10mm, Style 5-12mm, Style 6-13mm, Style 2-8 mm, Style 9-13mm, Style 7-13mm, Style 8-18mm |
| Style | Style 3, Style 4, Style 10, Style 11, Style 12, Style 17, Style 18, Style 21, Style 22, Style 13, Style 19, Style 14, Style 16, Style 20, Style 15 |
You must be logged in to post a review.
Reviews
There are no reviews yet.