Item No: OL8YEA3K
| Color | Gold |
|---|---|
| Craft | Waterproof Non Tarnish, Plating |
| Style | Simple Style |
| Gender | Women'S |
| Pattern | Round, Square, Water Droplets |
| Material | 304 Stainless Steel |
| Occasion | Daily |
| Quantity | 1 Piece |
| Plating Color | 18K Gold |
| Chain Material | 304 Stainless Steel |
| Classification | Necklace |
| Pendant Material | 304 Stainless Steel |
| Plating Material | 18K Gold Plated |
| Gold Plating Process | PVD Coated |
| Gold Plating Thickness | 0.03µm-0.05µm |
| Weight | 8g |











![[H402] Drop-Shaped Necklace / Gold](https://shop.olyvogue.com/wp-content/uploads/2026/04/oly-cbe29de36c3e571a20323de27cb6bb20-300x300.webp)
![[H423] Rectangular Necklace / Gold](https://shop.olyvogue.com/wp-content/uploads/2026/04/oly-2b90027d5c77ceaec98947f39187ecd6-300x300.webp)
![[H401] round Necklace / Gold](https://shop.olyvogue.com/wp-content/uploads/2026/04/oly-9612570096a825c63b0e1e305996ac65-300x300.webp)





Reviews
There are no reviews yet.